xtech.pl | serwisy branżowe

Tematyka strony:Wiadomość "Hansford Sensors Ltd. uruchomiło oddział w Polsce" opublikowana w serwisach branżowych xtech.pl

WIADOMOŚCI

tytułHansford Sensors Ltd. uruchomiło oddział w Polsce
dane teleadresowe
szczegóły, specyfikacje
na stronach Serwisu automatyka.pl
na stronach Serwisu energetyka.xtech.pl
źródłoHansford Sensors Sp. z o.o.
wygląd stronyautomatyka.pl

Brytyjska firma Hansford Sensors Ltd, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji akcelerometrów przemysłowych do monitorowania poziomów drgań na maszynach wirnikowych uruchomiła właśnie Polski oddział. Biuro firmy mieści się w Węgrzcach k. Krakowa i stanowi idealną lokalizację dla obsługi przemysłu w Europie Środkowo- Wschodniej.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w monitorowaniu drgań Hansford Sensors może oferować szeroką gamę produktów budowanych z naciskiem na jakość i funkcjonalność do stosowania w różnorodnych gałęziach przemysłu. Ze standardowymi typami akcelerometrów występującymi również w wykonaniach ATEX, wodoodpornym i wysokotemperaturowym nasze czujniki drgań z wyjściem mV/g, 4-20 mA oraz PLC poprzez kabel w pancerzu lub popularne typy złącz mogą być stosowane w wielu aplikacjach monitorowania drgań. Czujniki mogą być montowane do maszyn bezpośrednio lub z użyciem podstawek montażowych za pomocą połączeń gwintowanych, klejonych lub magnetycznych. Na szczególną uwagę zasługuje połączenie Quick Fit, które wymaga mniej niż pełnego obrotu do stabilnego zamocowania czujnika na obiekcie i tym samym zabezpiecza kabel przed skręceniem i zniszczeniem.

Obecnie na Świecie większość Inżynierów Utrzymania Ruchu polega na czujnikach, aby wykrywać podwyższenie poziomu drgań z łożysk, wałów oraz pozostałych komponentów maszyn i ostrzec przed niewłaściwą pracą lub zbliżającą się awarią. Ta ważna wiedza pozwala na efektywne zarządzanie pracą maszyn i unikanie nieplanowanych przestojów, które powodują olbrzymie straty materialne. Wiele firm pracujących w trybie 24/7 implementuje w swoich obiektach uzasadnione ekonomicznie rozwiązania monitorowania drgań. Nasze produkty chronią maszyny w różnorodnych gałęziach przemysłu; m.in.: w przemyśle przetwórczym, papierniczym, energetycznym, morskim, górniczym, petrochemicznym oraz w obiektach użyteczności publicznej i transporcie.

Serie produktów HS to czujniki AC, prędkości drgań oraz 4-20mA odpowiednie do różnych rozwiązań monitorowania drgań. Produkowane są w Wielkiej Brytanii ze szczególnym naciskiem na solidność wykonania i obudowy ze stali nierdzewnej zapewniają im odporność na duże wstrząsy i wysoką temperaturę. Mogą działać w trudnych warunkach przemysłowych i są odporne na olej, pył oraz większość środków chemicznych. Jeżeli nasza oferta produktowa nie zawiera odpowiedniego rozwiązania oferujemy również projektowanie i produkcję specyficznych rozwiązań na specjalne zlecenie.

Aby uzupełnić gamę produktów produkujemy także moduły monitorowani drgań przygotowane do montażu na szynie DIN, skrzynki przełączeniowe oraz różnorodne zestawy przewodów, w tym kable do popularnych zbieraczy danych.

Nasza filozofia pracy zakłada bardzo ścisłą współpracę z klientami aby zapewniać im rzetelne, ekonomiczne i wysoko jakościowe produkty oraz obsługę przed i po sprzedażową na najwyższym poziomie. Posiadamy certyfikat jakości ISP9001 oraz certyfikaty ATEX I IEC. Wszystkie produkty oferowane są z 3 letnią gwarancją oraz wsparciem technicznym i doradztwem kiedy tylko jest wymagane.

Odpowiedzialny za Polski oddział Mateusz Bujak dostarczył już produkty oraz wsparcie do kilku Klientów w kraju i chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań monitorowania drgań w Waszych zakładach.

data wpisu: 2009-08-25 14:35
data ostatniej modyfikacji:

Branże xtech.pl

xtech.pl to rodzina serwisów branżowych kierowanych do specjalistów z branż:

Funkcje xtech.pl

 • Katalogi branżowe
  • Dostawców
  • Produktów
  • Szkoleń
  • Realizacji
 • Zapytania ofertowe
 • Wiadomości branżowe
 • Kalendarium wydarzeń
 • Indeksy
  • Dostawców
  • Produktów
  • Szkoleń
  • Realizacji
  • Wydawnictw
 • Forum dyskusyjne

Zasoby xtech.pl

firmy:5 581
produkty:30 110
wydarzenia:3 657
realizacje:1 333
publikacje:1 014
wiadomości:11 590
zapytania ofertowe:64 736